izmir-ev-temizligi

İzmir Ev Temizliği

Ev temizliği hizmetimiz izler için İzmir il ve ilçelerinde günlük, haftalık veya istediğiniz zamanlamada ev temizliğinizi yapmaktayız sorunsuz hizmet anlayışı ile sizlere hijyenik ve istediğiniz şekilde ev temizliği sunmaktayız. Ev temizliği genel temizlik hizmetimizde mevcuttur evinizin dilerseniz belli bölümünü dilersenizde genelinin temizliğini tarafımızdan yaptırabilirsiniz. İzmir ev temizliği hizmetlerimiz bunlar haricinde dolu ve boş ev temizlik hizmetimizde vardır.

Boş ev Temizliği

İzmir ve ilçelerinde boşalan evlerinizin temizlik hizmetini sağlıyoruz boşalan evleri genel uçtan uca temizleyip yıkıyoruz daha sonra kapılarınızı yıkayıp ve pencerelerinizi silerek tertemiz bir şekilde size teslim ediyoruz. Boş ev temizliğinizi yaptırmak için sizde bizi tercih edin parkı bizimle yaşayın.

Dolu ev Temizliği

İzmir’de sizlere günlük veya haftalık istersenizde belirli gün ve saatlerde dolu ev temizliği hizmeti vermekteyiz. İzmir’in bir çok ilçesinde hizmet veren Tayem Temizlik sizler için hijyenik bir temizlik sunmaktadır. Ev temizliğinde halı yıkama, koltuk yıkama, parke temizliği ve genel ev temizliği olarak temizleme hizmetlerimiz mevcut olup hemen iletişime geçip evinizi temizletebilirsiniz.